fbpx
Dijital İhracat

Cut Medya kuruluşudur.

Dijital İhracat

Firmanızı Yurtdışına Açın!

İhracatın En Kolay Yolu: Dijital İhracat

Kendinizi tanıtmak için 1000’lerce E-Posta gönderdiniz, ancak geri dönüşler 1000’de 2 oranının üzerine geçemedi mi? Ya da Fuarlar için çok maliyetli stantlar hazırladınız ancak istediğiniz müşteri kitlenize çok mu uzaksınız? 

Evet artık “Dijital Reklamlara” çok yakınsınız. 

C

Yaratıcı Fikir

Sosyal Medya ve Web siteniz sizin ve firmanızın görünen yüzüdür. Bu mecraları sizler için yönetiyoruz. Yaratıcı içeriklerle ilgi çekici hale getiriyoruz.

U

Kurumsal Görünüm

Firmanızı yansıtan bir dijital medya. Sizi daha çok hatırlanır kılar ve size güvenin artmasını sağlar. Müşterilerinizi ikna eder.

T

Reklamlar

Geriye kaldı müşteri bulmak. Korkmayın ülke ülke gezmeyeceğiz. Dijital olarak gerçekleştirdiğimiz reklamlarla hedef kitlenizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz.

Neler Yaptık?

Dijital İhracat
Girl Typing Phone Message On Social Network At Night

Giderek küçülen bir Dünya! Evet artık gerçek. Yurtdışındaki biriyle dijital mecralardan konuşmanız ya da ihracat yapmanız sadece an meselesi. Sadece sizin karşıdaki kişiyle doğru zamanda doğru mecra da ve doğru ihtiyaç da karşılaşmanız gerekiyor. Biz tam olarak bunu sağlıyoruz.

Dünya'ya açılmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Container vessel in the sea
Dijital Mecralar ve Hedef Kitle

Google, Youtube, Facebook, İnstagram, Linkedin, Twitter

Günümüz dijital dünyası firmalar için birçok fırsatı bir arada barındırıyor. Kurumsal bir web sitesi ve sosyal medyaya sahip olan bir firma hızla tanınırlığını arttırabilir ve hızlıca ihracata başlayabilir. 

Günümüz sosyal medya platformları insanları bir çok algoritmaya göre düzenliyor ve bizlere reklam amaçlı olarak bunları izinleri dahilinde sunuyor. 

Bizlerde öncelikle firmayla birlikte çalışarak hedef kitle analizini çıkarıyoruz. Daha sonrasında bu hedef kitlelere ulaşmak için kendi algoritmamızı oluşturuyoruz. Bu sayede sektörünüzle alakalı bir kişi kedi videosu izlerken karşısına firmanızın bir reklamının çıkmasını sağlayabiliyoruz. 

Eskiden kullanıcılar bir şeyler arar ve reklamlarla karşılaşırlardı. Günümüzde ise bir şey arama ihtimali olan kişilerin karşısına reklam çıkıyor ve böylelikle rakiplerinizden bir adım önde olmanız sağlanıyor.

Dünya'ya Dijital İhracat ile açılın!